04133869692 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز

458 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز : ماشین ظرفشویی یکی از وسایل پرکاربرد در خانواده هایی که مادر خانواده در بیرون از منزل شاغل است. این وسیله در عین حال که می تواند عملکرد خوبی را برای شما ارائه دهد، در صورتی که کوچکترین عیبی در آن رخ به نمی تواند شستن ظروف را به خوبی انجام دهد.

برای تعمیر وسیله باید از مرکز تعمیرات برند مربوطه کمک بگیرید چرا که مهندسین در این شرکت به خوبی بر سیستم ساخت وسیله تسلط داشته و در نتیجه سریع تر می توانند عیب موجود را بیابند.

برای مثال برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز بهترین کار این است که نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز را یافته و تنها با یک تماس تلفنی، درخواست تعمیرات در محل را داشته باشید.

 

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

چرا لکه های سفید در ظروف موقع شستن در ظرفشویی دوو چسبانده می شوند؟

 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تبریز : لکه‌های سفید در ظروف موقع شستن در ماشین ظرفشویی دوو ممکن است به عوامل زیر برگردد:

  1. رسوبات: ممکن است رسوبات کلسیم و معدنی در آب، هنگامی که آب در ماشین ظرفشویی تبخیر می‌شود، بر روی سطح ظروف رسوب کنند و لکه‌های سفیدی ایجاد کنند. این رسوبات معمولاً به عنوان لکه‌های سفید و پودری مشاهده می‌شوند.
  2. محلول شوینده نامناسب: استفاده از محلول شوینده نامناسب می‌تواند باعث ایجاد لکه‌های سفید در ظروف شود. برخی از محلول‌های شوینده قدرت شستشوی بالاتری دارند و ممکن است به صورت ناخواسته لکه‌های سفید روی سطح ظروف ایجاد کنند.
  3. خشک کردن نامناسب: اگر ظروف بلافاصله پس از پایان فرآیند شستشو خشک نشوند، ممکن است آب باقی مانده بر روی آنها تبخیر شود و رسوباتی که در آب وجود دارند لکه‌های سفید را به وجود آورند. در این صورت، می‌توانید ظروف را با یک حوله خشک نمایید یا از برنامه خشک کننده ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
  4. مشکلات فنی: ممکن است مشکلات فنی در ماشین ظرفشویی دوو وجود داشته باشد که باعث ایجاد لکه‌های سفید در ظروف شود. مشکلاتی مانند دمای غیرمناسب آب، عملکرد نامناسب پمپ آب یا دیگر قطعات دستگاه ممکن است تأثیرگذار باشند. در این صورت، بهتر است با خدمات پس از فروش دوو تماس بگیرید و مشکل را گزارش کنید تا بتوانند به شما راهنمایی کنند و در صورت نیاز تعمیرات لازم را انجام دهند.

مهم است بدانید که علت دقیق لکه‌های سفید در ظروف شسته شده در ماشین ظرفشویی دوو بستگی به شرایط و عوامل مختلفی دارد. در صورتی که این لکه‌ها به طور قابل توجهی آزاردهنده باشند و با روش‌های معمول تمیز کردن قابل حل نباشند، بهتر است با تهیه‌کننده دوو تماس بگیرید تا مشکل را گزارش کنید و راهنمایی لازم را از آنها دریافت کنید.

 04133869692