04133869692 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال دوو در شهر جدید سهند

10 بازدید
تعمیر یخچال دوو در شهر جدید سهند

شرکت دوو بعد از سامسونگ و ال جی بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی است. بنابراین طبیعی است که حتی در شهر کوچکی مانند سهند نیز کاربران آن یافت شوند. از این رو امکان تعمیر یخچال دوو در شهر جدید سهند با خدمات ویژه ای همچون مشاوره تلفنی و آنلاین، اعزام کارشناس به محل مورد نظر، قیمت های مناسب و منصفانه، استفاده از نیروهای کارآمد و … فراهم گشته است.

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال دوو در شهر جدید سهند

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعمیرات یخچال دوو در شهر جدید سهند

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ویژگی های یخچال دوو

محصولات دوو نسبت به دیگر برندهای خارجی از قیمت مناسب تر و کیفیت خوبی برخوردار هستند. به همین جهت استقبال خوبی از محصولات دوو به عمل می آید. سادگی، امکانات بهینه، طراحی اپلیکیشن های خلاقانه، زیبایی و ظرافت از جمله ویژگی های تمامی یخچال های دوو می باشد.

یک ویژگی مثبت و دوست داشتنی در یخچال های دوو صدای بسیار کم در عین قدرت بالاست. طبقات یخچال از مواد بادوام و محکمی ساخته شده و یک طبقه ویژه برای نگهداری میوه و سبزیجات دارد. همچنین در اکثر یخچال های دوو یک محفظه صفر درجه برای قرار دادن ماهی، گوشت تازه و … تعبیه شده است. یخچال های دوو در زمینه مدل تنوع بالایی دارند و در محصولات آن می توانید انواع یخچال کمبی، فرانسوی، ساید و … را بیابید.

آنچه یخچال های دوو را در ردیف دیگر برندها قرار داده استفاده بجا و اصولی از تکنولوژی های روز دنیا است. از این رو بیشتر یخچال های دوو هوشمند بوده و از اپلیکیشن های جذاب بسیاری برخوردار هستند. شما نیز می توانید یکی از کاربران دوو باشید. حتی اگر در شهر کوچکی همچون سهند زندگی می کنید. بابت تعمیرات احتمالی نیز تردیدی به دل راه ندهید. زیرا تعمیر یخچال دوو در شهر جدید سهند ،گزینه ای در مقابل شماست.

 04133869692