تعمیر یخچال سوزان در شهر جدید سهند

تعمیر یخچال سوزان در شهر جدید سهند

از آنجا که مقر اصلی گروه صنعتی سوزان در استان آذربایجان شرقی است بنابراین استفاده از یخچال های سوزان در شهرهای این استان امری محتمل است. از این رو حتی امکان تعمیر یخچال سوزان در شهر جدید سهند نیز فراهم شده است. تا کاربران همه جا، حتی در شهرهای نوپا نیز بابت تعمیرات دغدغه ای نداشته باشند. به علاوه روند کار به شکل اعزام نیرو به محل است. به همین جهت نیاز نیست با سختی بسیار یخچال را جا به جا کنید.

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال سوزان در شهر جدید سهند

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعمیرات یخچال سوزان در شهر جدید سهند

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ویژگی های یخچال سوزان

با توجه به اینکه یخچال سوزان یک محصول وطنی است قیمت مناسبی دارد و می تواند انتخاب مناسبی برای خانواده های کم درآمد یا زوج های جوان باشد. در محصولات سوزان می توانید یخچال فریزر سرهم (کمبی)، دوقلو و تکی را مشاهده کنید. این یخچال ها از نظر ظاهری بسیار زیبا بوده و در رنگ های سفید و سیلور موجود هستند. رنگ یخچال ها در دمای مناسب پخته شده و به این راحتی ها خش بر نمی دارند.

در مدل های یخچال سوزان امکاناتی همچون آبسردکن، یخساز نیمه اتوماتیک، سیستم بدون برفک، صفحه نمایش دیجیتال ( برای تنظیم آسان تر)، حجم مفید یخچال، طبقات محکم و انعطاف پذیر و … به چشم می خورد. همچنین این یخچال ها از کمپرسور کم مصرفی بهره می برند که یک امتیاز ویژه به شمار می رود.

تعمیر یخچال سوزان در شهر جدید سهند را به دست نیروهای متخصص بسپارید. مراکز تعمیرات مستقر در این شهر به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات بوده و در راه رضایت مشتریان با جان و دل فعالیت می کنند. در صورت بروز مشکل در یخچال می توانید تلفنی یا آنلاین اپراتور را در جریان قرار داده و در آدرس خود منتظر تعمیرکار خبره بمانید.