تعمیر یخچال فروزان در شهر جدید سهند

تعمیر یخچال فروزان در شهر جدید سهند

تعمیر یخچال فروزان در شهر جدید سهند توسط کارشناسان دوره دیده و خبره انجام می شود. تنها با یک تلفن با این مراکز می توانید یخچال فروزان خود را عیب یابی کنید. یا اینکه در صورت لزوم کارشناسان در کوتاهترین زمان ممکن به آدرس شما اعزام شده و یخچال را همانند روز اول به شما تحویل می دهند. تمامی پرسنل دوره های لازم را طی کرده و به خوبی با ویژگی های یخچال فروزان آشنایی دارند.

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال فروزان در شهر جدید سهند

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعمیرات یخچال فروزان در شهر جدید سهند

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ویژگی های یخچال فروزان

شرکت صنعتی فروزان یخچال در زمینه تولید تجهیزات برودتی و یخچال های خانگی فعالیت می کند. بیشتر یخچال هایی که توسط این شرکت ساخته می شود به شکل کمبی هستند. از طرفی به دلیل آنکه تولید داخلی هستند قیمت مناسبی دارند. به همین علت این یخچال ها برای خانواده های کم جمعیتی که درآمد بالایی هم ندارند یک انتخاب ایده آل است.

یخچال های فروزان در رنگ های سفید، سفید چرمی و نقره ای تولید شده و در عین زیبایی از کیفیت، دوام و بدنه مستحکمی برخوردار هستند. دستگیره ها نیز به شکل اهرمی و راحت هستند. تمامی مدل های یخچال فروزان دارای سیستم نوفراست بوده و تمیزکاری اضافی برای شما ایجاد نمی کنند. سرمایش دوگانه در این یخچال ها سبب می شود مواد فریز شده بوی یخچال را نگیرند.

سیستم کنترل هوشمند و دیجیتال از دیگر شاخص های یخچال فروزان است. همچنین می توان از گرید انرژی مناسب، گردش هوای یکنواخت، آبسردکن، ظرفیت حساب شده و بالا و … نیز نام برد. چنان چه ساکن شهر جدید سهند هستید و به هر دلیل نیازمند سرویس دهی یا نصب برای یخچال خود شده اید می توانید روی تعمیر یخچال فروزان در شهر جدید سهند حساب ویژه باز کنید.