تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور در تبریز راحت تر از هر زمان دیگری امکان پذیر است. اگر برای تصفیه آب خانگی از دستگاه آکوآ پیور استفاده می کنید حتما می دانید که باید هر چند ماه یک بار فیلترهای آن تعویض شود. اگر این کار را به موقع انجام ندهید دستگاه کارایی خود را از دست خواهد داد و آب آشامیدنی شما به اندازه کافی پاک و سالم نیست، حتی ممکن است دچار تغییر طعم نیز بشود.

دستگاه تصفیه آب آکوآ پیور آب را به روش اسمز معکوس پاکسازی می کند. این دستگاه دارای ۶ فیلتر است و به یک مخزن دو گالنی فلزی دارد. این ۶ فیلتر عبارتند از فیلتر ممبراین، فیلتر کربن نهایی، فیلتر قلیایی، فیلتر کربن پودری، فیلتر کربن بلاک و فیلتر الیافی PP. با وجود این فیلترهای متنوع آکوآ پیور قادر است ریزترین ناخالصی ها را از آب جدا کند. این دستگاه قادر است علاوه بر آلودگی های فیزیکی، آلودگی های شیمیایی و مضری همچون آرسنیک، نیترات، نیتریت و … را از آب جدا کند.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

بر اساس آنچه گفته شد تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور یا هر شهر دیگر کاری تخصصی است و نیازمند مهارت است. یک شخص ناوارد ممکن است فیلترها را درست جا نیندازد یا اینکه آنها را جا به جا نصب کند، حتی این امکان وجود دارد فیلترهایی را تعویض کند که هنوز زمانش فرا نرسیده است؛ به عنوان مثال فیلتر ممبراین حداقل باید ۲ یا ۳ سال یک بار عوض شود.

توصیه می شود برای تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور در تبریز به افراد متخصص مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. علاوه بر تعویض فیلتر، برای تعمیر دستگاه تصفیه آب آکوآ پیور و نیز نصب فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور می توانید روی افراد دوره دیده و متخصص حساب ویژه باز کنید.

تعویض فیلتر تصفیه آب آکوآ پیور در تبریز توسط کادری مجرب و مسلط انجام می شود. این نیروهای متخصص اموراتی همچون سرویس یا تعمیر دستگاه را نیز به نحو احسنت انجام می دهند.