تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی در تبریز

در مورد تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی در تبریز جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، زیرا اگر خودتان قادر به انجام آن نیستید می توانید این کار مهم را از افراد حرفه ای فعال در مراکز معتبر بخواهید. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که چرا از تعویض فیلتر به عنوان یک کار مهم یاد می شود. پاسخ واضح است، زیرا اگر فیلترها در زمان معین و به درستی عوض نشوند دیگر عملا دستگاه تصفیه آب بی اثر می شود.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

فیلترهایی مانند کربن و کربن اکتیو وظیفه دارند آلاینده های ریز و درشت آب را بگیرند، به همین علت ظرف مدت چند ماه (بسته به شدت سختی و آلودگی آب) از جرم و رسوب آکنده می شوند؛ اینجاست که اگر به موقع تعویض نشوند وجود آنها بی فایده شده و دستگاه آنطور که باید آب را تصفیه نمی کند. حتی عدم تعویض صحیح فیلترها باعث می شود شما آب را با طعمی بد و آزار دهنده داشته باشید.

تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی تنها شامل فیلترهایی همچون کربن نیست، بلکه برای فیلترهایی همچون ممبران و مینرال که وظیفه های مهمی دارند و دیرتر نیازمند تعویض هستند نیز خدمات ارائه می شود، همچنین تعمیر تصفیه آب آکواجوی، سرویس یا نصب آن برای اولین بار در تبریز و توسط کادری متخصص و کاملا حرفه ای انجام می شود.

اگر برای تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی در تبریز به یک نمایندگی مجاز و معتبر مراجعه کنید این کار توسط افرادی کاملا حرفه ای و به شیوه ای اصولی انجام می شود. اما چنان چه برای سرویس، نصب یا تعویض فیلتر به هرکسی اعتماد کنید و یا اینکه خودتان این کار را انجام دهید، آن هم بدون داشتن اطلاعات کافی در این زمینه، بی شک مشکلات عدیده ای خواهید داشت. در کمترین حالت آشپزخانه یا محل کار شما با دریایی از آب مواجه خواهد شد و در بدترین حالت ممکن است باعث خرابی دستگاه تصفیه آب شوید.

تبریز خدمات