تعویض فیلتر تصفیه آب سیلورایکس در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب سیلورایکس در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب سیلورایکس در تبریز از جمله خدماتی مهمی است که در این شهر برای کاربران این دستگاه ارائه می شود. تبریز از جمله شهرهایی است که آب شهری سنگین و پر نمکی دارد، به همین علت برای داشتن آب آشامیدنی سبک و سالم توصیه می شود از دستگاه تصفیه آب استفاده شود. این دستگاه جدا از گرفتن املاح سنگین آب، کوچکترین آلودگی های آن را نیز از بین می برد و خیال شما از بابت آبی که می نوشید کاملا آسوده است.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب سیلورایکس در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

جدا از تعویض فیلتر تصفیه آب سیلورایکس خدمات متنوعی دیگری نیز می توانید از نمایندگی مجاز این محصول دریافت کنید. خدماتی مانند تعمیر تصفیه آب سیلورایکس یا نصب فیلتر تصفیه آب سیلورایکس در تبریز، همچنین سرویس دوره ای این دستگاه که البته از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است. تعویض یا نصب فیلتر تصفیه بدون اطلاعات کافی باعث افت کارایی این دستگاه می شود پس همیشه کار را به افراد حرفه ای بسپارید.

بد نیست بدانید دستگاه تصفیه آب سیلورایکس محصول کشور تایوان است و در ساخت آن بروز ترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به کار گرفته شده است. این دستگاه آب را ۸ مرحله تصفیه می کند، به بیان ساده تر دارای ۸ فیلتر متفاوت است که هر یک وظیفه خاص خود را دارند. فیلتر کربن پودری، فیلتر قلیایی و فیلتر ممبران از جمله مهم ترین فیلترهای این دستگاه هستند.

این دستگاه در مراحل اولیه کلیه املاح سنگین و مضر آب را می گیرد و در پایان با استفاده از فیلتر مینرال املاح معدنی مانند زینک، پتاسیم و … را به آب اضافه می کند. در واقع با یک تیر دو نشان می زند و آب آشامیدنی سالم و غنی شده تحویل می دهد. به دلیل تعداد زیاد فیلترها و به منظور جلوگیری از بروز اشتباه و خرابی دستگاه توصیه می شود حتما برای تعویض فیلتر تصفیه آب سیلورایکس در تبریز یا سرویس و تعمیرات حتما از افراد و مراکز معتبر کمک بگیرید.