تعویض فیلتر تصفیه آب سیلور در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب سیلور در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب سیلور در تبریز را به نیروهای کارآمد و مسلط بر این دستگاه بسپارید تا با کمترین آب پاشیدگی و اتلاف وقت این فرآیند انجام شود. کسانی که از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند به خوبی می دانند عملیات تعویض فیلتر بسیار حساس و مهم است. با یک اشتباه یا شلختگی کوچک در کار آب موجود در دستگاه همه جا پخش شده و آشپزخانه یا محیطی که دستگاه در آن قرار دارد خیس می شود، طبیعتا این اتفاق یک دردسر بزرگ به شمار می رود.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب سیلور در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

اگر برای تعویض فیلتر تصفیه آب از نمایندگی های مجاز این محصول کمک بگیرید قطعا شاهد تبعات مثبتی خواهید بود. اول اینکه مطمئن هستید فیلترها به موقع و به درستی تعویض می شوند، دوم اینکه کمترین زمان ممکن را برای انجام این کار از دست خواهید داد و سوم اینکه کمترین میزان ریخت و پاش و به هم ریختگی را خواهید داشت؛ زیرا نیروهای خبره ما به خوبی بر کار خود مسلط هستند و شرایط را به گونه ای فراهم می کنند که به هنگام تعویض فیلتر، آب موجود در دستگاه کمترین نامرتبی را ایجاد کند.

اگر شما نیز جز کاربران تصفیه آب سیلور هستید بهتر است اندکی دستگاه خود را بشناسید. تصفیه آب سیلور ۸ مرحله ای است، یعنی دارای ۸ نوع فیلتر مختلف است و از این رو قدرت بالایی در تصفیه آب دارد. از فیلترهای موجود در این دستگاه می توان به فیلتر ممبران، فیلتر قلیایی، مینرال و … اشاره نمود.

نکته جالب توجه در مورد سیلور آن است که این دستگاه در پایان و پس از تصفیه آب با استفاده از فیلتر مینرال املاح مورد نیاز بدن همچون پتاسیم، منگنز، زینک و … را به آب اضافه می کند. آب قلیایی خارج شده از این دستگاه نیز برای سلامت پوست و مو و کاهش سرعت پیری مفید است. با وجود این ویژگی های مثبت بهتر است تعویض فیلتر تصفیه آب سیلور در تبریز را به افراد متخصص ما بسپارید تا عمر مفید دستگاه کاهش نیابد.

تبریز خدمات