تعویض فیلتر تصفیه آب واتر پرو در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب واتر پرو در تبریز

اگر قصد دارید خودتان برای تعویض فیلتر تصفیه آب واتر پرو در تبریز اقدام کنید باید از ویژگی های آب شهری کاملا اطلاع داشته باشید، یعنی مهم است که درجه سختی و میزان ناخالصی آب را بدانید. شاید این سوال برایتان ایجاد شود چرا داشتن اطلاعات آب ضروری است؟ این موضوع بدان جهت حائز اهمیت است که به شما کمک می کند زمان درست تعویض فیلترها را بدانید.

توصیه می شود چنان چه این اطلاعات ضروری را ندارید برای تعویض فیلتر تصفیه آب واتر پرو از نیروهای متخصص و نمایندگی های مجاز تعمیرات و سرویس این محصول کمک بگیرید. تعویض فیلتر، نصب فیلتر و سرویس دستگاه تصفیه آب از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا باعث می شود شما آب با کیفیت و گوارا برای نوشیدن داشته باشید.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب واتر پرو در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

دستگاه تصفیه آب واتر پرو از قطعات بسیار با کیفیت و تایوانی ساخته شده است. یک مخزن ۱۰ لیتری برای آب دارد که ضد زنگ نیز می باشد. پمپ به کار رفته در این دستگاه از قدرت بالایی برخوردار است و آب را با فشار بالایی به شیر ضد زنگ هدایت می کند. این دستگاه قادر است ناخالصی های آب را تا ۹۹ درصد حذف کند. در پایان نیز املاح مورد نیاز آب را به آن اضافه می کند.

دستگاه واتر پرو ویژگی های فنی بارزی دارد و طبیعی است که دستکاری های نا به جا و نا آگاهانه می تواند صدمه های بسیاری به آن بزند. این دستگاه ۷ فیلتر دارد (یک فیلتر محافظ ممبران و ۶ فیلتر تصفیه) و بسیار حساس است؛ بنابراین بهتر آن است برای نصب، سرویس، تعمیر یا تعویض فیلتر تصفیه آب واتر پرو در تبریز به سراغ کسانی بروید که بتوانید با خیالی آسوده به تخصص و مهارتشان اعتماد کنید.

تبریز خدمات