تعویض فیلتر تصفیه آب کلین در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب کلین در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب کلین در تبریز یا هر شهر دیگر، بدون داشتن اطلاعات و تخصص کافی امری امکان ناپذیر است. مطمئن باشید اگر بدون هیچ دانشی، خودتان دست به کار شوید یا اینکه از افراد غیر حرفه ای کمک بخواهید نتیجه رضایت بخشی نخواهید داشت.

به احتمال زیاد در پایان محیط آشپزخانه یا هر مکانی که دستگاه تصفیه در آن قرار دارد را پر از آب کرده اید، حتی ممکن است فیلترها را به اشتباه تعویض یا نصب کرده باشید؛ طبیعی است در چنین شرایطی نه تنها باید زحمت بیشتری برای تمیزکاری بکشید بلکه آب آشامیدنی نیز آن کیفیتی که باید داشته باشد را ندارد. به دلیل همین شرایط ناخوشایند تاکید می شود حتما برای تعویض فیلتر تصفیه آب کلین به نیروهای متخصص در این زمینه مراجعه کنید.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب کلین در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

دستگاه تصفیه آب کلین پیور با استفاده از روش جدید اسمز معکوس آب را تصفیه می کند. این دستگاه ساخت کشور تایوان است و ۶ فیلتر مختلف دارد؛ از این رو آب خروجی آن بسیار گوارا و سالم است. فیلترهای کربن، کربن اکتیو، مینرال، ممبران و … موجود در کلین نه تنها آلودگی ها و ناخالصی های آب را از بین می برند بلکه املاح مورد نیاز بدن را نیز در پایان به آب اضافه می کنند.

تعویض هر یک از این فیلترها بر اساس درجه سختی و آلودگی آب زمان خاصی دارد. به عنوان مثال زمان تعویض فیلترها در شهر تبریز با شهری مانند بندرعباس تفاوت دارد، بنابراین تعویض فیلتر تصفیه آب کلین در تبریز را به نیروهای خبره و مراکز مجاز بسپارید تا در بهترین زمان دستگاه شما را سرویس کنند و جلوی خرابی آن را بگیرند، همچنین می توانید از خدمات دیگر همچون تعمیر دستگاه تصفیه آب کلین یا نصب آن در تبریز برخوردار شوید.