تعویض فیلتر تصفیه آب کلین واتر در تبریز

تعویض فیلتر تصفیه آب کلین واتر در تبریز

اگر مایل به دریافت خدماتی همچون تعویض فیلتر تصفیه آب کلین واتر در تبریز هستید بهترین کار آن است که به مراکز و نمایندگی های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. بر خلاف تصور برخی کارهایی همچون تعمیر تصفیه آب کلین واتر، نصب فیلتر تصفیه آب کلین واتر یا سرویس آن در تبریز یا هر جای دیگر کاری تخصصی است و به مهارت کافی نیاز دارد.

برای تعویض فیلتر تصفیه آب کلین واتر آگاهی از نوع آب منطقه و میزان سختی آن اهمیت خاصی دارد، زیرا ممکن است یک شخص ناوارد فیلترهایی را تعویض کند که هنوز هم کارایی دارد یا برعکس؛ به دلیل عدم آگاهی از درجه سختی آب فیلترهایی را که باید عوض شوند تعویض نکند. به همین علت است که توصیه می شود برای افزایش طول عمر دستگاه خود حتما از نیروهای حرفه ای کمک بگیرید.

مناطق تحت پوشش تعویض فیلتر تصفیه آب کلین واتر در تبریز

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعویض فیلتر تصفیه آب در تبریز

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

اگر شما نیز یکی از کاربران تصفیه آب کلین واتر هستید بد نیست دستگاه خود را بهتر بشناسید. کلین واتر برای تصفیه آب از روش اسمز معکوس استفاده می کند و ۶ مرحله ای است. این دستگاه می تواند روزانه بیش از ۲۰۰ لیتر آب تصفیه شده تولید کند. تمام قطعات آن از پلاستیک بهداشتی تولید شده و یک شیر تمام استیل دارد. مصرف برق پایینی دارد و این قابلیت را دارد که به یخچال ساید بای ساید وصل شود (برای تولید یخ).

با توجه به ویژگی های دستگاه به نظر می رسد کاربران تبریزی برای تعویض فیلتر تصفیه آب کلین واتر در تبریز به هیچ عنوان نباید ریسک کنند تا بتوانند در هر شرایطی از آب گوارا و تصفیه شده برخوردار باشند، همچنین دوام و سلامت دستگاه خود را نیز تضمین کنند.

تبریز خدمات