04133869692 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز

682 بازدید
نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز

نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز : در خرید وسایل برقی خانگی باید دقت بیشتری نسبت به سایر مایحتاج خانه داشت چرا که قرار است تا چندین سال از این وسایل استفاده کنید.

از آنجایی که برندهای متعددی در این عرصه فعالیت می کنند لذا ابتدا باید در مورد خدمات و کیفیت تولیدات هر برند تحقیق نموده و سپس خرید را نهایی کنید. یکی از فاکتورهای مهم برای خرید از هر برند، وجود نمایندگی تعمیرات به منظور ارائه خدمات پس از فروش برای وسیله است.

برند دوو به این مسئله توجه نموده و در شهرهای مختلف ایران نمایندگی های تعمیرات را تحت نظر مهندسین متخصص تاسیس نموده است. نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز نیز با امکانات کامل و روش های به روز، تعمیرات و خدمات با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

دلیل ماندن لک روی لباس‌ها در لباسشویی دوو پس از شست و شو

 

نمایندگی تعمیرات دوو در تبریز : ماندن لک‌ها روی لباس‌ها پس از شست و شو می‌تواند به دلایل مختلفی باشد. در زیر، چند عامل رایج برای این مشکل و راه حل‌های مربوطه را بررسی می‌کنیم:

  1. نوع لک: نوع لک ممکن است تأثیر زیادی بر روی قابلیت حذف آن در فرآیند شستشو داشته باشد. برخی لک‌ها مانند لک‌های روغنی، لک‌های خون، لک‌های رنگرزی و غیره می‌توانند دشوارتر باشند و نیاز به روش‌های خاصی برای حذف دارند.
  2. پیش‌شستشو: اگر لک‌ها به طور کامل پیش از شستشو از لباس‌ها حذف نشوند، ممکن است در فرآیند شستشو مانده و روی لباس‌ها باقی بمانند. بنابراین، قبل از قرار دادن لباس‌ها در دستگاه لباسشویی، مطمئن شوید که لک‌ها را به طور کامل پاک کرده‌اید. برخی از لک‌ها نیاز به قبل پخش یا استفاده از مواد پاک کننده خاصی مانند پودر لکه‌بر قبل از شست و شو دارند.
  3. نحوه مراقبت از لباس‌ها: برخی از لک‌ها، اگر به درستی درمان نشوند، ممکن است در فرآیند شستشو حفظ شوند. در نظر داشته باشید که هر لک نیاز به روش شستشوی مناسبی دارد. مراعات دستورالعمل‌های نگهداری و شستشوی روی برچسب لباس و استفاده از محصولات شستشوی مناسب برای نوع لباس و لک موجود می‌تواند کمک کند.
  4. کیفیت دستگاه لباسشویی: در برخی موارد، کیفیت و عملکرد دستگاه لباسشویی نقش مهمی در حذف لک‌ها از لباس‌ها دارد. دستگاهی که قدرت تمیزکنندگی و آبشستگی خوبی ندارد، ممکن است باعث ماندن لک‌ها بر روی لباس‌ها شود. در این صورت، ممکن است نیاز به خرید یک دستگاه با عملکرد بهتر یا تعمیر و خدمات بهبودی داشته باشید.
 04133869692