04133869692 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تبریز

395 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تبریز : برند ال جی همزمان با افزایش تعداد کالاهای تولیدی خود، دامنه خدمات پس از فروش خود را از طریق تاسیس تعداد بیشتری از مرکز های تعمیرات، گسترش داده است.

با توجه به این که ماشین های ظرفشویی امروزه تقریبا پرکاربرد شده اند، برند ال جی نیز در ساخت این وسیله وارد عمل شده و در مرکز  های تعمیرات تیم مهندسی را برای رفع مشکلات رخ داده در دستگاه، در نظر گرفته است.

در صورتی که شما در تبریز زندگی نموده و از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده می کنید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تبریز با یک تماس با مرکز تعمیرات، دستگاه خود را به متخصصین ماهر سپرده و سپس سالم و همانند روز اول تحویل بگیرید.

 

شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

چرا تامین آب در ماشین ظرفشویی ال جی قطع شده است؟

 

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تبریز : دلایل قطع تامین آب در ماشین ظرفشویی ال جی می‌تواند متنوع باشد. در زیر، تعدادی از دلایل ممکن برای قطعی تامین آب در ماشین ظرفشویی ال جی را بررسی می‌کنیم:

  1. خط آب بسته است: اگر خط آب ماشین ظرفشویی ال جی بسته شده باشد، آب به درستی وارد ماشین نخواهد شد. بررسی کنید که آیا شیر آب به درستی باز است و آیا خط آب به ماشین ظرفشویی متصل و قطع نشده است.
  2. فیلترها کثیف یا مسدود شده‌اند: فیلترهای ماشین ظرفشویی ال جی ممکن است کثیف یا مسدود شده باشند. این مشکل می‌تواند باعث قطع تامین آب شود. بررسی کنید که آیا فیلترها درست نصب شده و تمیز هستند. در صورت لزوم، فیلترها را تمیز کنید یا تعویض کنید.
  3. شیر آب خراب است: اگر شیر آب در ماشین ظرفشویی ال جی خراب شده یا نقص دارد، ممکن است تامین آب متوقف شود. در این صورت، بهتر است شیر آب را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
  4. مشکل در سنسور آب: ماشین ظرفشویی ال جی دارای سنسورهای آب است که در صورت مشکل در آنها، تامین آب ممکن است قطع شود. در صورت لزوم، با خدمات پس از فروش ال جی تماس بگیرید تا سنسورهای آب را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنند.
  5. مشکلات دیگر: عوامل دیگری مانند مشکل در سیستم الکترونیکی، شیرک های کنترل آب، یا سیستم پمپ آب ماشین ظرفشویی نیز می‌توانند باعث قطع تامین آب شوند. در این صورت، بهتر است با خدمات پس از فروش ال جی تماس بگیرید و مشکل را گزارش کنید تا بتوانند شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز تعمیرات لازم را انجام دهند.
 04133869692