04133869692 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال پارس در تبریز

476 بازدید
تعمیر یخچال پارس در تبریز

همان گونه که می دانید اگر یخچال شما به مدت یک ساعت خاموش باشد، کلیه مواد غذایی داخل آن گرم شده و در نتیجه سریعا خراب خواهد شد. به همین دلیل سریعا باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید حال اگر برند یخچال شما دارای مرکز تعمیرات باشد، بدون نگرانی می توانید تعمیر یخچال را به مهندسی خبره بسپارید. برند پارس با تاسیس مرکز های تعمیرات در شهرهای مختلف ایران، این مشکل را برای مشتریان خود رفع نموده است. برای تعمیر یخچال پارس در تبریز در ابتدا باید نزدیک ترین مرکز به محل زندگی خود را یافته و سپس در تماس تلفنی، مشکل را به مشاورین در مرکز اطلاع دهید. در اولین فرصت، تعمیرکار مربوطه به منزل شما اعزام می شود.

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال پارس در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس  تعمیر یخچال پارس در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

این مقاله به منظور راهنمایی شما مشتریان عزیز جهت تعمیر یخچال پارس در تبریز تدوین شده است تا بتوانید بدون نگرانی از کیفیت کار، به متخصصین حرفه ای اعتماد نموده و وسیله خود را همانند روز اول سالم و با همان کارایی قبلی تحویل بگیرید.

 

ارائه خدمات  جهت تعمیر یخچال پارس در تبریز

 

–       این مسئله برای ما بسیار مهم است که مشتریان به راحتی به خدمات مرکز دسترسی داشته باشند. به همین منظور چندین شعبه در این منطقه تاسیس نموده ایم.

–       تمامی تکنسین ها ما موظف هستند در بازه های زمانی تعیین شده، در دوره های آموزشی مرکز شرکت کنند. این اقدام به منظور ارتقا سطح دانش علمی و  عملی آن ها و در نتیجه بهبود کیفیت خدمات تعمیرکاران انجام می گیرد.

–       قطعا جابجا کردن یخچال، بسیار مشکل است و مشتریان غالبا نگران این موضوع هستند. تحت نظر مرکز ما جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که خدمات در محل انجام می گیرد.

–       کلیه لوازم مورد نیاز در اختیار تعمیرکار قرار می گیرد تا در زمان ارائه خدمات در منزل شما، دچار مشکل نشوند.

–       به هر حال تامین هزینه های تعمیرات یکی از دغدغه های مشتریان است. سعی می شود تمامی خدمات به صرفه اقتصادی انجام گیرد. به عنوان نمونه تعمیر قطعات معیوب نسبت به تعویض آن ها اولویت دارد.

–       عمده مشتریان برای تعویض قطعه ها جبهه می گیرند. نگران این مسئله هستند که از قطعات جعلی استفاده شده و عمر وسیله کم شود. اما لازم است بدانید که تمامی قطعات در این مرکز اصل بوده و دارای گارانتی هستند.

–       شما می توانید با یک تماس تلفنی، از راهنمایی های متخصصین ما بدون پرداخت هزینه بهره مند شوید.

–       در پایان تعمیر یخچال پارس در تبریز تکنسین ها باید ضمانت نامه تعمیرات را به شما تحویل دهند که تضمین کننده خدمات مرکز است. در صورت بروز مجدد این مشکل در مدت اعتبار گارانتی، از خدمات رایگان مرکز استفاده کنید.

 04133869692