04133869692 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

665 بازدید
تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز : آمار خرید در میان انواع یخچال نشان می دهد که سامسونگ همچنان رقابت تنگاتنگی را با سایر برندهای معروف این وسیله دارد در نتیجه مشتریان غالبا تمایل به خرید یخچال سامسونگ دارند.

البته اگر در خرید یخچال سامسونگ در فکر این مسئله نیز هستید که در صورتی خرابی وسیله چه باید کرد، در پاسخ لازم است بیان کنیم که سامسونگ با راه اندازی مرکز های تعمیرات در نقاط مختلف ایران، از تولیدات خود حمایت کرده و اطمینان خاطر را به مشتریان در زمان خرید خواهد داد.

برای تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز، در ابتدا با مشاورین نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تبریز به صورت تلفنی صحبت نمایید تا تعمیرکار متخصص به منزل شما اعزام شود. در این صورت نیازی به جابجایی دستگاه نخواهد بود.

 

شماره تماس تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

تعمیر ترموستات یخچال سامسونگ

 

تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز : برای تعمیر ترموستات یخچال سامسونگ، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. قطع برق: قبل از هرگونه تعمیر، مطمئن شوید که یخچال قطع برق شده است. این کار از نظر ایمنی بسیار مهم است.
  2. دسترسی به ترموستات: برخی از یخچال‌های سامسونگ، ترموستات درون واحد یخچال قرار دارد و برخی دیگر در خارج یخچال قرار دارند. در هر صورت، باید به ترموستات دسترسی داشته باشید. این ممکن است شامل باز کردن پوشش‌ها، پیچ‌ها، یا قطعات دیگر باشد.
  3. جدا کردن کابل‌ها: پس از دسترسی به ترموستات، باید کابل‌های برق را از آن جدا کنید. این کابل‌ها معمولاً با استفاده از سوکت‌ها یا قطعات متصل می‌شوند. با دقت و با استفاده از ابزار مناسب، کابل‌ها را جدا کنید.
  4. جایگزینی ترموستات: ترموستات جدید را با دقت و به جای ترموستات قدیمی نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که آن را به درستی وصل کرده‌اید و کابل‌ها را به درستی متصل کرده‌اید. از پیچ‌ها یا قطعات دیگری که برای نصب ترموستات استفاده می‌شوند، استفاده کنید.
  5. تست عملکرد: پس از نصب ترموستات جدید، قبل از بستن یخچال، ابتدا برق را وصل کرده و عملکرد ترموستات را بررسی کنید. مطمئن شوید که ترموستات به درستی کار می‌کند و همه قطعات درست و محکم نصب شده‌اند.

توصیه می‌شود همیشه با دقت و احتیاط ترموستات یخچال را تعمیر کنید. در صورتی که احساس مطمئنی در مورد انجام این کار ندارید، بهتر است با خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرید و یا از یک تکنسین مجاز درخواست کمک کنید.

 04133869692