04133869692 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز

531 بازدید
نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز

نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز : تنوع در میان برندهای تولید کننده وسایل برقی خانگی این امکان را فراهم می کند تا مشتریان بر حسب شرایط مالی خود، سلیقه و کارایی مورد نظر از وسیله برقی بتوانند بهترین برند را انتخاب کنند. تکنوکیت از جمله برندهای فعال در این صنعت است که جایگاه خوبی را در میان رقبای کاری خود دارد و این موفقیت را مدیون دو فاکتور است:

–       کیفیت بالای تولید براساس فناوری های روز دنیا

–       ارائه خدمات پس از فروش از طریق مرکز های تعمیرات

اگر تمایل به خرید برند تکنوکیت بوده و نگران این هستید که اگر روزی وسیله خراب شد، برای تعمیر آن به چه کسی اعتماد کنید ما این نوید را به شما می دهیم که تکنوکیت در اغلب شهرهای ایران دارای مرکز تعمیرات است. نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز شرایط مناسبی را برای مشتریان در این شهر فراهم نموده و خدمات تضمین شده را ارائه می کند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

دلیل گرم نشدن آب لباسشویی تکنوکیت

 

نمایندگی تعمیرات تکنوکیت در تبریز : گرم نشدن آب در لباسشویی تکنوکیت می‌تواند به دلایل مختلفی باشد. در زیر، چند عامل رایج برای این مشکل و راه حل‌های مربوطه را بررسی می‌کنیم:

  1. تنظیمات دما: ابتدا مطمئن شوید که دمای لباسشویی به درستی تنظیم شده است. بررسی کنید که دمای مورد نظر را برای برنامه شستشو تنظیم کرده‌اید. ممکن است به طور اتفاقی دمای سرد یا دمای پایین‌تری را انتخاب کرده باشید که باعث عدم گرم شدن آب می‌شود. اطمینان حاصل کنید که دمای مناسب را برای برنامه مورد نظر انتخاب کرده‌اید.
  2. بررسی تامین آب گرم: مطمئن شوید که لوله آب گرم به لباسشویی متصل شده است و آب گرم به درستی به دستگاه می‌رسد. بررسی کنید که صندوق اتصال آب گرم باز است و هیچ مانعی برای عبور آب وجود ندارد. همچنین، از روشن بودن و درست عمل کردن شیر آب گرم مطمئن شوید.
  3. چک کردن المنت گرمایشی: لباسشویی تکنوکیت دارای یک المنت گرمایشی است که برای گرم کردن آب استفاده می‌شود. ممکن است المنت گرمایشی خراب یا سوخته باشد که باعث عدم گرم شدن آب می‌شود. در این صورت، باید المنت گرمایشی را تعمیر یا تعویض کنید. بهتر است این کار را توسط تکنسین مجاز انجام دهید.
  4. بررسی ورود آب سرد: در برخی مدل‌های لباسشویی تکنوکیت، آب سرد وارد دستگاه می‌شود و سپس توسط المنت گرمایشی گرم می‌شود. اگر آب سرد به درستی وارد نشود، آب گرم نمی‌شود. مطمئن شوید که مسیر ورود آب سرد بسته نیست و هیچ مانعی برای عبور آب وجود ندارد.
  5. تماس با خدمات پس از فروش: اگر با انجام مراحل فوق هنوز مشکل حل نشده است، بهتر است با خدمات پس از فروش تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد مشکل خود ارائه دهید. آنها می‌توانند شما را راهنمایی کنند و در صورت لزوم، یک تکنسپوشهای مختلفی را برای بررسی مورد نیاز داشته باشید.

از طریق خدمات پس از فروش، می‌توانید راهنمایی‌های دقیق‌تری در مورد رفع مشکل گرم نشدن آب در لباسشویی تکنوکیت دریافت کنید و در صورت لزوم، تعمیر دستگاه را در اختیار آنها قرار دهید.

 04133869692