04133869692 پشتیبانی سریع

مرکز تعمیرات پاکشوما در تبریز

849 بازدید
نمایندگی تعمیرات پاکشوما در تبریز

مرکز تعمیرات پاکشوما در تبریز : پاکشوما یکی از برندهای معروف در صنعت تولید انواع وسایل برقی خانگی است. این برند به دلیل توجه به کیفیت تولید، به روز رسانی تولیدات خود متناسب با تکنولوژی روز، طراحی های زیبا و… محبوبیت زیادی را در میان مشتریان دارد به ویژه اینکه از طریق مرکز های تعمیرات، خدمات پس از فروش را برای محصولات خود ارائه کرده و در نتیجه توانسته است اعتماد مردم را به خود جلب نماید.

هم اکنون در شهر های مختلف کشور مرکز تعمیرات پاکشوما تحت نظر متخصصین ماهر آماده خدمت رسانی به مشتریان است. برای نمونه می توان به مرکز تعمیرات پاکشوما در تبریز اشاره نمود.

استفاده از قطعات ارجینال برای تعمیر وسیله معیوب، در نظر گرفتن گارانتی برای ارائه خدمات، اعزام تعمیرکار به منزل مشتری و… از مهمترین ویژگی های این مرکز تعمیرات است.

 

شماره تماس مرکز تعمیرات پاکشوما در تبریز

 

۰۴۱۳۳۸۶۹۶۹۲

 

۰۹۹۲۹۸۶۵۹۷۴

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات پاکشوما در تبریز

 

۱- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

رفع انسداد لوله تخلیه یخچال پاکشوما

 

مرکز تعمیرات پاکشوما در تبریز : برای رفع انسداد لوله تخلیه یخچال پاکشوما، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. قطع برق: ابتدا، برای ایمنی شخصی خود و جلوگیری از هرگونه آسیب به دستگاه، برق یخچال را قطع کنید.
  2. لوله تخلیه را پیدا کنید: لوله تخلیه در پشت یخچال واقع شده و به صورت عمومی در بخش زیرین یخچال یا در بخش پشتی آن قرار دارد. ممکن است برای دسترسی به لوله نیاز به جابجایی یخچال داشته باشید.
  3. پاکسازی لوله: با استفاده از یک پارچه نرم یا یک قطعه پنبه، لوله تخلیه را با دقت پاک کنید. از حرکات چرخانی و لطافت استفاده کنید تا هرگونه مواد معلق یا انسداد را از داخل لوله خارج کنید.
  4. استفاده از محلول شستشو: می‌توانید از محلول شستشوی برای لوله تخلیه استفاده کنید. محلول شستشوی خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد و می‌تواند هرگونه باکتری یا مواد آلوده را از لوله تخلیه حذف کند. پس از استفاده از محلول شستشو، لوله را با آب پاک شسته و خشک کنید.
  5. تمیز کردن و تست کردن: پس از پاکسازی لوله، مطمئن شوید که هیچ انسدادی باقی نمانده است. بنابراین، از یک قیچی کاغذ یا سوزن برای بررسی عبور آزاد آب از لوله استفاده کنید. در صورت لزوم، مراحل قبلی را تکرار کنید تا لوله به طور کامل پاک شود.
  6. اتصال مجدد یخچال: پس از اطمینان از رفع انسداد، یخچال را به منبع برق متصل کنید و مطمئن شوید که همه عملکردها به طور صحیح کار می‌کنند.

اگر مشکل هنوز پابرجاست و لوله تخلیه به طور منظم انسداد می‌شود، بهتر است با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کند و نیازمندی‌های تعمیر را انجام دهد.

 04133869692